kampanya ve promosyon
 • 1. Kampanyalardan nasıl yararlanabilirim?

  Hediye çeki, kargo bedava ve banka kampanyalarımız size çeşitli e-bültenlerle duyurulduğu gibi kampanya dönemi boyunca ana sayfada da yayınlanır.

  modawars’ın dönemsel kampanyalarına "Kampanyalar" bölümünden , banka kampanyalarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

  Genel hediye çeki kampanyalarında standart koşullar:

  • Belirtilen tarih aralığında, tek seferde belirtilen tutarda alışveriş yapılarak hediye çeki kazanılır. Belirtilen tutara ödeme kuponu, hediye çekleri ve kargo bedeli dahil değildir.
  • Kazanılan çekler belirtilen tarih aralığında tanımlanır ve kullanılabilir. Çekler sadece kampanya koşullarında belirtilen marka/ürün grubunda ve minimum harcama alt limitleri dahilinde yapılan alışverişlerde kullanılabilir.
  • Kullanım tarihi geçen çekler yeniden aktif hale getirilmez.
  • Aksi belirtilmediği takdirde, hediye çekleri bölünmeden ve birleştirilmeden kullanılır.
  • Fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların, başvuru sahibinin bilgileriyle aynı olması gerekir. Bu nedenle farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılma durumunda modawars, kazanılacak hediye çekini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  • Hediye çeki kampanyasısadece banka kampanyalarıyla birleştirilebilir.
  • Kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde meydana gelebilecek herhangi bir değişiklik hediye çekine hak kazanma durumunu etkileyebilir.
  • Modawars kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

   

  Kargo bedava kampanyalarında standart koşullar:

  • Belirtilen tarih aralığında, tek seferde belirtilen tutarda alışveriş yapılarak kampanyadan yararlanılır. Belirtilen tutara kargo bedeli dahil değildir.
  • Kampanya sadece Türkiye içi gönderilerde geçerlidir. KKTC kampanyaya dahil değildir.
  • Modawars kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  Banka kampanyalarında standart koşullar:

  Banka kampanyalarının koşulları, ilgili banka tarafından belirlendiğinden değişebilir. Güncel banka kampanyalarını “Banka Kampanyaları” sayfasından inceleyebilirsiniz.

  Taksitli alışverişlerde standart koşullar:

  Modawars alışverişlerinizde kredi kartına taksitlendirme işlemlerinden faydalanabilmek için ürünlerin altında yer alan "Taksit Seçenekleri" kısmını inceleyebilirsiniz.

  Peşin fiyatına taksit uygulaması olan bir kredi kartıyla Modawars’dan alışveriş yaptığınızda toplam alışveriş tutarınız taksit miktarına bölünür. Böylece vade farkı olmadan aylık taksitlerinizi ödersiniz. Sepete eklediğiniz tüm ürünlerde “Bu ürün peşin fiyatına (X/ay) taksit” ibaresi olmalıdır. Aksi takdirde, ibarenin yer almadığı ürüne uygulanan vade farkı, ekrandaki taksitlendirme seçeneklerinde görünür. Böyle bir durumda, peşin fiyatına taksit uygulanmayan ürünü dilerseniz sepetinizden çıkarabilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 • 2. Hediye Çeki - Kupon kodunu nasıl kullanabilirim?

  Modawars hediye çekleri kategori, ürün grubu, tutar vb. belirli kullanım koşullarıyla sunulur. Hediye çeklerinizin kullanım koşullarını, hangi tarihler arasında aktif olacağını ve hangi koşullarda kullanılabileceğini Kampanya Koşulları sayfasından inceleyebilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünler hediye çekinizin koşullarını karşılıyorsa alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

  Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Sipariş özetinin altındaki “Kupon kodu” alanına Kampanya - hediye çeki vb. Kupon kodunuzu yazdıktan sonra “Uygula” butonuna tıklayın veya Kampanya seçeneklerinden size uygun olan seçeneği seçerek işleminize devam edebilirsiniz.

  Bir siparişte en fazla 1 adet indirim kuponu veya Kampanya seçeneği kullanılır.

  Hediye çekinizi kullanamıyorsanız olası nedenleri;

  • Hediye çekinin kullanım tarihleri farklı olabilir.
  • Hediye çeki kullanımı olmayan kısıtlı ürünleri sepetinize eklemiş olabilirsiniz.
  • Hediye çekiniz sadece belirli markada veya ürün grubunda geçerli olabilir. Sepetinizde bu koşullara uymayan başka bir ürün varsa çeki kullanamazsınız. 
  • Hediye çekiniz belli bir harcama tutarında kullanıma açık olabilir. Örneğin mevcut hediye çekinizin alt limiti 100 TL olarak belirlenmişse, hediye çekinizi kargo bedeli hariç en az 100 TL'lik bir sepette kullanabilirsiniz.

 • 3. Aynı siparişte birden fazla Hediye Çeki - indirim kuponu kullanabilir miyim?

  Aynı siparişte sadece bir adet Hediye çeki - indirim kuponu kullanabilirsiniz.

 • 4. Aynı kuponu birden fazla siparişimde kullanabilir miyim?

  Kuponunuzu geçerli olduğu tarihler arasında (tek kullanımlık kuponlar hariç) birden fazla siparişiniz için kullanabilirsiniz. Kuponunuzun kullanım adet bilgisini "Kuponlarım" sayfasında ilgili kuponun altında bulabilirsiniz.

 • 5. Hediye çekini siparişime sonradan ekleyebilir miyim?

  Siparişlerin ödeme koşullarında sonradan değişiklik yapılamamaktadır. Hediye çeki, siparişinize sonradan eklenemediği için hediye çekinizi yeni siparişinizde kullanabilir veya sipariş durumu uygunsa mevcut siparişinizi iptal ederek hediye çekinizle tekrar yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.
 • 6. Arkadaşına öner

  modawars'ı arkadaşlarınıza ve tüm sevdiklerinize önerebilirsiniz.

  Arkadaşınız ilk alışverişini İNDİRİM ile yaparken siz de İNDİRİM kupon kodu kazanabilirsiniz!

  Alışverişlerinize özel sürprizlere hazır olun! Başlamak için hemen tıklayın!

  Nasıl katılırım?

  - modawars hesabınız varsa isminizin altında yer alan 'Arkadaşına Öner' butonuna tıklayarak veya buradan başlayabilirsiniz

  - Eğer daha önce kayıt olduysanız, bir sonraki sayfada arkadaşınıza gönderilecek paylaşım linkini sayfada göreceksiniz. Henüz kayıt olmadıysanız bilgilerinizi kaydederek devam edebilirsiniz.

  - Giriş yaptıktan sonra, size özel linkinizi, modawars'yı önermek istediğiniz arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

  Linkimi nasıl paylaşırım?

  Bağlantınızı sosyal medya, mesajlaşma uygulamaları ya da e-posta ile paylaşabilirsiniz.

  Linkimi kaç kişiye gönderebilirim?

  Bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur, istediğiniz kadar arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

  Unutmayın, daha fazla arkadaş daha fazla indirim demek! Gönderdiğiniz her arkadaşınızla birlikte daha fazla indirim kazanabilirsiniz!

  Bu uygulamadan arkadaşım ve ben ne gibi indirimler kazanacağız?

  Arkadaşınız ilk siparişini ona özel indirim ile yaparken, siz de bir sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim kazanacaksınız.

  Kupon kodumu ne zaman alacağım?

  Arkadaşınız sizin paylaştığınız bağlantı üzerinden bilgilerini girip ilk siparişini gerçekleştirdiğinde ve siparişi onaylandığında indirim kuponunuz e-mail adresinize gönderilecektir.

  Arkadaşım kupon kodunu nasıl kullanabilir?

  Paylaştığınız bağlantıdan bilgilerini girdiğinde e-posta adresine gelen kupon kodunu alışveriş sepetinde bulunan 'İndirim Kodu' bölümüne  yazması yeterli olacaktır.

  Şartlar & Koşullar

  Programın katılım koşullarını buradan inceleyebilirsiniz.

 • 7. Ürünlerinizin üretim yeri ve hijyen koşulları hakkında bilgi alabilir miyim?

  Ürünlerimizin tamamı Türkiye’de üretilmekte olup İstanbul merkez depomuzdan dağıtım yapılmaktadır.Tekstil ve hazır giyim ürünlerinin COVID-19 virüsü içerebileceğine dair şu ana kadar bir raporlama olmamakla birlikte depomuzda rutin günlük dezenfekte işlemleri yapılmaktadır. Satın aldığınız ürünleri sizlere hijyen koşullarına uygun olarak ulaştırabilmek için gerekli önlemlerimizi aldık ve alıyoruz. Modawars.com'dan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

 • 8. Kampanyalı ürün alışverişimde sorun yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

  Belirttiğiniz sorun pek çok nedenden kaynaklanıyor olabilir. Kampanyanın süresi bitmiş, ilgili ürünlerin stokları tükenmiş, sipariş içinde ürün iptali nedeniyle kampanya geçerliliğini yitirmiş veya kampanya koşulları sağlanmamış olabilir. Kampanya koşullarını ürün sayfası, ödeme aşaması ve Kampanyalar bölümlerinde görüntüleyebilirsiniz.

  Eğer siparişiniz içindeki bir ürünü iptal ettiğinizde alt limit altına düşüyorsanız, kampanyalar belirli harcama limitleri doğrultusunda aktif olabildiği için kampanyadan faydalanamazsınız. Hediye çeki ve kargo bedava kampanyalarının koşulları, kampanya kapsamına göre değişkenlik gösterebilirler.

 • 9. Kampanya neden aniden değişti/bitti?

  Kampanya süresinin bitmesi veya ilgili ürünün stoklarının tükenmesi nedeniyle kampanyalarda değişiklikler olabilir. Modawars kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  İlgilendiğiniz kampanya aktif değilse Modawars’da listelenen tüm güncel kampanyalara Kampanyalar bölümünden ulaşarak kampanyalı alışveriş yapabilirsiniz.

 • 10. Üyelik avantajları nelerdir?

  Modawars’a üye olarak pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Örneğin ilgi alanınıza giren ürünlere ait kampanya, indirim vb. fırsatlardan herkesten önce haberdar olur, sadece size özel sunulan kampanyaları hesabınızdan görüntüleyebilirsiniz. Hediye çeki kazanabilir, hediye çekiyle avantajlı alışveriş yapabilir, ihtiyacınız olan ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Herhangi bir soru, görüş veya bildiriminizde Modawars müşteri hizmetlerine kolayca ulaşır, siparişinizi takip edebilir, Modawars ayrıcalıklarını ve yeniliklerini ilk siz duyarsınız.

  “Hesabım” menüsü: Üyelik girişi yaptıktan sonra sayfanın sağ üst kısmında görebileceğiniz “Hesabım” menüsü, Modawars’daki tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz, size özel bir alandır. Hesabım menüsünde yapabileceğiniz işlemleri, size özel sunulan fırsatları ve tüm Modawars kampanyalarını Kampanyalar menüsünden inceleyebilirsiniz.

 • 11. Kampanya Sözü Ver


  şimdi kampanya sözü ver, ekstra hediye çeki kazan

                                      

 • 12. KARGO BEDAVA !

  snagit kargobedava.jpg (24 KB)

  KARGO BEDAVA !

  Kampanya Koşulları:   

  • Kupon kodsuz kampanyadır, sepette otomatik olarak uygulanacaktır.   
  • Kargo bedava teklifi, alt limitsiz tüm alışverişlerde geçerlidir.    
  • Kampanya kapsamındaki ürün iadesi durumlarında, indirim tutarı toplam iade bedelinden kesilerek ödeme yapılacaktır.  
  • Kampanya, 3 adet ve üzeri ürün alımında ve/veya 100 TL' ve üzeri siparişlerde geçerlidir.   
  • Modawars.com herhangi bir ön bildirim yapmaksızın kampanyayı iptal etme ve/veya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.



  300 TL ve Üzeri Alışverişlerde Tayt HEDİYE

  KAMPANYA KOŞULLARI:

  • Kupon kodsuz kampanyadır. Sepetinize otomatik uygulanacaktır.
  • Kampanya, 300 TL ve üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya, en fazla 3 adet ürün alımında ve 300 TL ve üzeri olan siparişlerde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamındaki ürün iadesi durumlarında, indirim tutarı toplam iade bedelinden kesilerek ödeme yapılacaktır.
  • Modawars.com herhangi bir ön bildirim yapmaksızın kampanyayı iptal etme ve/veya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.


  snagit alışverişe başla.jpg (3 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.