Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, tamamlandıktan sonra kredi kartlı siparişler, banka onayı alındıktan sonra ( 1-3 ) iş günü içerisinde siparişiniz kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Kargo şirketlerine uzaklığına göre ( 1-3 ) gün içerisinde Kargo şirketleri siparişinizi size teslim etmektedir.

Adres bilgilerinizin hatasız ve doğru olduğundan emin olmalısınız.
siparişi oluşturan & ödemeyi yapan kişi ile kargo paketini teslim alacak kişinin özel bir durumu sözkonusu ile yer, zaman, saat ve kişi adı net olarak belitilmelidir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri UPS & JETİZZ  Kargo ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler için sizlere SMS & E-Posta Bilgilendirmesi yapılır.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili E-Posta ve SMS ile bilgilendirilirsiniz ve ürünün stoklara gireceği tarih hakkında bilgilendirilirsiniz.

modawars.com Ürünleri aynı anda birden fazla online ortamda & onlarca mağazalarda müşterilerimize & internet kullanıcılarına alışveriş yapabilmeleri için sunulur.Nadirende olsa müşterilerimizin aynı dakika zaman diliminde, aynı ürünü alması olasılığı söz konusudur & ürün stoklarda tükendikten sonrada satışın konusu olmuş olabilir.

Bu durumda ;

Ödemesi internet üzerinden yapılan ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise ürünün stoklarımıza gireceği tarih & zaman konusunda çalışma yapılır & Ürünü sipariş veren müşterilerimize temin etmek için gereken tüm imkanlar kullanılır.

Ürünle alakalı müşterilerimizle temas kurularak konu müşterimizle paylaşılır ve mümkünse ürünün maximum 1 hafta içinde temin edilmesi sağlanır,

Ürünün temin edilmesi mümkün değilse, dilerseniz ürün için yaptığınız ödemeyi iade alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.