Üyelik & Hesap İşlemleri
 • 1. Hesap Oluşturmak için Ne Yapmalıyım

  Web sitemize girdikten ya da mobil uygulamamızı indirdikten sonra 'Kayıt Ol' işlemlerini takip ederek kolaylıkla hesap oluşturabilirsiniz.

  1. Giriş sayfasında bulunan “Giriş Yap / Kayıt Ol ’a tıklayın
  2. E-posta adresinizi ya da telefon numaranızı girin
  3. İsminizi ve soyadınızı doldurun ve “Kayıt Ol”’a tıklayın

  Giriş şifreniz size e-posta / SMS yoluyla gönderilecektir. Şifrenizi dilediğiniz zaman “Hesabım” alanındaki “Şifre Değiştirme” sayfasından değiştirebilirsiniz.

 • 2. Şifremi Nasıl Değiştirebilirim

  Şifrenizi dilediğiniz zaman aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek kolayca değiştirebilirsiniz;

  • Kullanıcı adınızın üzerine tıkladığınızda aşağıda açılan listede “Şifre Değiştirme”’ butonunu tıklayın
  • Mevcut/geçici şifrenizi ve yeni şifrenizi girerek 'Şifremi Değiştir'’i tıklayın
 • 3. Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım

  • “Üye Giriş” sayfasında yer alan 'Şifremi Unuttum' butonunu tıklayarak yeni bir şifre talep edebilirsiniz.
 • 4. İptal olmuş üyeliğimi aktifleştirmek istiyorum. Ne yapabilirim?

  Talebiniz doğrultusunda iptal edilen hesabınızı yeniden etkinleştirmek için Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir ya da iletisim@modawars.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 • 5. Üyelik avantajları nelerdir?

  Modawars’a üye olarak pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Örneğin ilgi alanınıza giren ürünlere ait kampanya, indirim vb. fırsatlardan herkesten önce haberdar olur, sadece size özel sunulan kampanyaları hesabınızdan görüntüleyebilirsiniz. Hediye çeki kazanabilir, hediye çekiyle avantajlı alışveriş yapabilir, ihtiyacınız olan ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Herhangi bir soru, görüş veya bildiriminizde Modawars müşteri hizmetlerine kolayca ulaşır, siparişinizi takip edebilir, Modawars ayrıcalıklarını ve yeniliklerini ilk siz duyarsınız.

  “Hesabım” menüsü: Üyelik girişi yaptıktan sonra sayfanın sağ üst kısmında görebileceğiniz “Hesabım” menüsü, Modawars’daki tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz, size özel bir alandır. Hesabım menüsünde yapabileceğiniz işlemleri, size özel sunulan fırsatları ve tüm Modawars kampanyalarını Kampanyalar menüsünden inceleyebilirsiniz.

 • 6. Hesap/Giriş > Hesabım nedir?

  Üyelik girişi yaptıktan sonra sayfanın sağ üst kısmında görebileceğiniz Hesabım menüsü, Modawars’daki tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz, size özel bir alandır.

  Hesabım menüsünde yapabileceğiniz işlemler şunlardır:

  Siparişlerim: Modawarsda siparişlerinizin durumunu ve siparişlerinizde yer alan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

  Listelerim: Beğendiğiniz bir ürünü daha sonra almak için favorilerinize ekleyebilir, fiyat alarmı kurarak fiyatının düşmesini bekleyebilir veya tükenmişse stok alarmı kurarak stoklara girdiği an haberdar olabilirsiniz. Bu şekilde listelerinize eklediğiniz ürünleri, liste bazında buradan takip edebilirsiniz.

  Kişisel Bilgilerim: Üyelik bilgisi güncelleme, şifre değişikliği, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Hediye Çeklerim: Modawars’da kazandığınız, kullandığınız veya iptal olan hediye çeklerinizi, kullanım tarihleri ve koşulları gibi tüm detaylarıyla birlikte görüntüleyebilirsiniz.

  Puanlarım: Modawars’da kazandığınız, kullandığınız Puanlarınızı, tüm detaylarıyla birlikte görüntüleyebilirsiniz.

  Adres Bilgilerim: Adres bilgisi güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Mesajlarım: Bilgilendirme ve müşteri hizmetleri mesajlarına erişebilirsiniz.

  Fiyat Alarm Listem: Beğendiğiniz bir ürünü daha sonra almak için fiyat alarmı kurarak fiyatının düşmesini bekleyebilir, ürün fiyatı düştüğünde haberdar olabilirsiniz. Bu şekilde listelerinize eklediğiniz ürünleri, liste bazında buradan takip edebilirsiniz.

  Stok Alarm Listem: Beğendiğiniz bir ürünü daha sonra almak için tükenmişse stok alarmı kurarak stoklara girdiği an haberdar olabilirsiniz. Bu şekilde listelerinize eklediğiniz ürünleri, liste bazında buradan takip edebilirsiniz.

  Listelerim: Havale ödeme seçeneği ile oluşturduğunuz sipariş ve havale bilgilerini buradan takip edebilirsiniz.

  Şifremi Değiştir: Hesabınıza ait üye şifre değişikliğini buradan yapabilirsiniz.

 • 7. Hesap/Giriş > Üyelik/giriş işleminde sorun yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

  Üyeliğinize ait kullanıcı adınızı veya şifrenizi hatırlamıyorsanız, “Şifremi Unuttum” aracılığıyla kayıtlı e-postanızdan bilgilerinize erişebilirsiniz. Öncelikle “Üye Girişi” sayfasındaki “Şifremi Unuttum” yazısına tıklayın. Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve güvenlik kontrolü için belirtilen karakterleri ilgili kutulara girdikten sonra e-posta adresinize bir link gönderilecektir. Gönderilen linki tıklayarak yeni şifre oluşturabilir, alışverişe güvenle devam edebilirsiniz.
 • 8. Hesap/Giriş > Modawars’a nasıl üye olabilirim?

  Modawars’a tamamen ücretsiz olarak hemen kolayca üye olabilirsiniz. Ana sayfada sağ üstte yer alan “Giriş Yap veya Üye Ol” sekmesinden "Üye Ol" butonuna tıklayın ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. Modawars üyesi olduğunuzda kampanyalardan, indirimlerden, size özel fırsatlardan ve daha pek çok avantajdan herkesten önce haberdar olarak üyelik ayrıcalıklarını doyasıya yaşayabilirsiniz.Siparişinizle alakalı hertürlü bilgi, Takip ve yazışmaları buradan yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.